Search

0 PLN 1000 PLN

Find accommodation Choose a province

District: sanocki

Biuro Turystyki Kulturowej-Pawuk - Zagórz, district sanocki

         Magiczne miejsca – odkryj je z nami!

Bieszczady – to magiczne góry, których piękno i tajemnica przyciąga ludzi od lat. Łagodne wzgórza połonin zachęcają do wędrowania, dzika przyroda do odkrywania jej tajemnic, ale to kultura tych gór współtworzona przez liczne narody, choć nieco zatarta dziejowymi zawieruchami stanowi prawdziwą duszę tych gór. Zapraszamy na wycieczki w Bieszczady!
 

50 PLN/person

M.O.T. Brama Bieszczad - Olchowa, district sanocki

Młodzieżowy Ośrodek Turystyczny "Brama Bieszczad" znajduje się w malowniczo położonej, niewielkiej wsi Olchowa w Bieszczadach Zachodnich, nad rzeką Kalniczanką. Jego doskonała lokalizacja daje wiele możliwości łatwego dostępu do pobliskich miast (Sanok, Lesko, Ustrzyki Dolne), nad Solinę, wypadów na bieszczadzkie piesze szlaki oraz spacerów po okolicy. Miejsce to zapewnia historyczne i przyrodnicze walory poznawcze, sprzyja aktywnemu wypoczynkowi oraz wyciszeniu i refleksji.

Zapraszamy na: kolonie, zimowiska, rekolekcje, dni skupienia, warsztaty, konferencje, wyjazdy integracyjne, spotkania rodzinne oraz pobyty indywidualne.

20 PLN/person

Skansen Sanok - Sanok, district sanocki

Odwiedzając nasz Park Etnograficzny odczują Państwo niepowtarzalny klimat prawdziwie magicznego miejsca skłaniającego do refleksji o czasie i przemijaniu. Sanocki skansen przywoła bowiem do Waszej pamięci dawno już zapomniane wydarzenia i skojarzenia, które tkwią zakodowane w słojach wszechobecnego tutaj wiekowego drewna. Każdy ze zmysłów pozwoli na niespotykany dotychczas kontakt z bogactwem kulturowym tego od zawsze przygranicznego regionu – regionu, gdzie burzliwa historia miesza się ze współczesnością, a dziedzictwo kulturowe bizantyjskiego Wschodu z łacińską spuścizną Zachodu.

14 PLN/person

Triatlon Bieszczadzki/Stoły Wiejskie - Sanok, district sanocki

KEYS-COOL prowadzi działalność od 2008 r., zajmując się sprzedażą hurtową i detaliczną napojów bezalkoholowych oraz usługami transportu rzeczy. Mając na uwadze promocje Bieszczadów i Beskidu Niskiego, włączyła do działalności usługi turystyczne, uruchamiając mobilną wypożyczalnię rowerów marki „Kellys” i akcesoriów tj. kaski, oświetlenie, odblaski, pompki , płaszcze czy okulary oraz przyczepek rowerowych dla dzieci od 18 m-ca życia do 7 roku, nart biegowych i innego sprzętu turystycznego.

30 PLN/person